Pike Takımı Danteli 61

Kenar danteli örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın
pike danteli vn

Merhaba sevgili cevherciler. Bu bir kermeste aceleyle çekilmiş, beyaz olduğu için çok net olmayabilir ama örneği çıkaramayacak kadar kötü bir resim olmadığını düşünüyorum.
Bugün işe gidemedim, hastayım evde pinekliyorum. Yarın da eşimin yemin töreni için Ankara’ya gideceğim inşallah. Benim için dua edin, iyileşeyim olur mu? Dönüşte görüşmek dileğiyle. Allah’a emanet olun.

Pike Takımı Danteli 61” üzerine 11 düşünce

  1. geçmiş olsun canım örnek cok güzel ellrine sağlık ören arkadaşındualarımız sense olsun işallah eşine sağlıklı bir şekilde yemin töreninde kavuşursun hayırlı teskereler eşine

  2. Öncelikle size geçmişolsun dilerim. Sitenizi 1 senedir beğeniyle takip ediyorum. Çok güzel örnekler ekliyorsunuz. Yorum yazmak bugüne kısmetmiş. Bu eklediğiniz örneği gerçekten çk beğendim kendime pike.tk. yapmak için örnek arıyodum. Ama başlangıç yeri ve daha detaylı yakından fotoğrafı varmı acaba. eklerseniz çok memnun olurum. Birde sizden ricam pike tk. veya nevresim tk. danteli olarak laleli bir örnek arıyorum aynı bu örnek dibi dalgalı sarmaşıklı bi örnek. bildiğiniz varsa çok memnun olurum . ( Eski bi örnek vardı laleli lalezar diyolardı ama hiçbiyerde bulamıyorum….:( )

  3. geçmiş olsun hernekadar geç farketsemde umarım eşine kavuşmuşsundur allah hiçkiseyi sevdigin den ayırmasın… Bu takımda çok hoş zübeyde abla ben 88 dogum luyum sana o yüzden abla diyorum…. kendine iyi bak allaha emanet ol

Bir cevap yazın