Kenar Danteli 37


Kenar danteli örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
kenar danteli 37

Arkadaşım Ayla’dan güzel ve kibar bir kenar danteli daha. Ellerine ve yüreğine sağlık Ayla’cım.

Kenar Danteli 37” üzerine 14 düşünce

  1. merhaba ben hafize sitenizi hergün takip ediyorum harika örnekler sunuyorsunuz ALLAHrazı olsun emeğinize sağlık sizden bir ricada bulunacağım kenar danteli 37 üzerine tıklandığında büyük hali oluşmuyor ilgilenirseniz sevinirim tekrar teşekkürler en beğendiğim sitelerden ilkisiniz dersem yalan olmaz ayrıca bugün hicri yılbaşı sizlere ve tüm İSLAM alemine HAYIRLI SENELER diliyorum ALLAH’a emanet olun sevgiler selamlar.

  2. Sevgili Hafize,
    Cevherkutusuna olan ilgin ve güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Ben senin yeni yılını kutlarım, Allah’tan tüm İslam alemine sükunet,huzur ve sağlık vermesini dilerim.
    Beni uyardığın için teşekkür ederim, farkında değildim, örnekteki sorunu düzelttim inşallah.

  3. Çok teşekkür ederim ilginize .CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN.Sorun yok harikasınız bir ricam daha var buzdolabı örtüsü olabilecek örnekler yayınlayabilirmisiniz?Çok sevinirim sağlıklı günler dilerim.

  4. mr ben yeliz ordudan katılıyorum siteniz çok güzel elinize salık bu siteye birkaç kez girmiştim çok begendim ablacım bendede güzel örnekler var size göndermek istiyorum ama nasıl ilete bilirim bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim tabi ilgilenirseniz siz teşekkürler

  5. Geri izleme: Dantel Havlu Kenarları 125 | Cevher Kutusu

Bir cevap yazın