Dantel Mutfak Havlusu Modeli 85

örnekleri’nin büyük hallerini görmek için resmin üzerine tıklayın.
dantel mutfak havlusu 85

dantel mutfak havlusu 85b

Dantel Mutfak Havlusu Modeli 85” üzerine 13 düşünce

 1. SEVGİLİ ZÜBEYDE SELAMÜN ALEYKÜM.ÖNCELİKLE BUGÜN SEVGİLİ PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED’İN(S.A.V.)DÜNYAYA TEŞRİF ETTİĞİ GÜN.BÜTÜN İSLAM ALEMİNİN ,SİZİN VE SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ARKADAŞLARIN ”MEVLİD KANDİLİNİ”TEBRİK EDİYORUM.HAYIRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE RABBİMDEN TEMENNİ EDİYORUM.DÜNYAYA VE ÜLKEMİZE BARIŞ,HUZUR,MUTLULUK GELSİN İNŞAALLAH ELLERİNE SAĞLIK.HOŞKALIN . SAĞLIKLA KALIN

 2. rabbim neyler neylerse güzel eyler sözüyle baslamak istiyorum sevgili zübeyde ablacım size dün yasadıgım biseyi anlatacagım beni çok duygulandırdıda sizinle paylasmak istedim o yüzden dün işten çıktım otobüsle bilgisayar kursuma dogru gidiyordum rabbim dedimm keske bugun bir mucize olsada bilgisayar kursum olmasa ve bende kandil aksamı güzel bir şekilde allahıma karsı ibadet edebilsem diyerek umutsuz bir şekilde kursa gittim neyse bir kaç kişi gelmiş hoca geldi yeliz bugun sadece pratik yapılak sen neden geldin dedii hiç bilmeyenlerle ilgilenicem siz bildiginiz için gelmenize gerek yoktu dedii o an inanırmısız rabbim sükürler olsun dedimm insan birseyi gönülden istemeli emin olunki oluyor….

 3. inşallah size yine annemin ördügü danteller çetik modelleri olsun göndermeye çalısıcam kendinize ii bakın uzun süredir giremedim yogunlumdan dolayı sitenize kusura bakmayın..

 4. Aramıza tekrar hoşgeldin sevgili Yeliz,
  Bizimle bu ufak ama değerli anını payşetığın için çok teşekkürler. Ne mutlu ki bana burada kendine özel bir anını anlatacak kadar cevherkutusunu samimi bulmuşsun.
  Doğru Allah her şeye kadir canım, gönülden diliyince veriyor hamdolsun. Bu ufak bir mesele ama bazen bizler hakkımızda hayırlı olmayan şeyleri isteyebiliyoruz. O yüzden şu duaya dilimizi alştırsak bizler için iyi olur.
  “Allah’ım hakkımda hayırlı olan şeye gönlümü razı eyle; gönlümün istediğini hakkımda hayırlı eyle”
  Sevgiler canım.

Bir cevap yazın