Seccade Örneği 3


Resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayın.
Seccade Örneği 3 büyük çekim Seccade Örneği 3 yakın çekim

Seccade Örneği 3 yakın çekim2

Salon Takımı Danteli 5 yakın çekim3

Seccade Örneği 3” üzerine 10 düşünce

  1. Sevgili Şükran, fotokopiden kastının tam olarak ne olduğunu anlamadım. Ama sanırım, bu örnekleri kağıt üzerinde görmek istiyorsun. Bu örnekleri en iyi renkli yazıcıdan bastırılırsa rahat bir şekilde çıkarabilirsin. Sırf beyaz dantel olsa sorun olmaz herhangi bir yazıcıdan çıkarılabilirdi. Ama malum namazlıklar rengarenk. En yakınındaki renkli yazıcısı olan bir internet kafeden bu örneklerin çıktılarını alabilirsin.

  2. Sevgili Gölge, kurdela nakışının şu sıralar çok moda olması konusunda sana katılıyorum yalnız bu tarz örneklerin pek işlenmediği konusunda katılamayacağım. Ve ayrıca etaminin kurdela nakışından daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Kurdela nakışında yıkama aşamasında bozulmalar olabiliyormuş. Sakın yanlış anlama düşüncene saygı duyuyorum. Herkes aynı şeyi beğenmek zorunda değil. İnşallah yakın bir zamanda kurdela nakışı seccade örneği bulursam koyacağım siteye. Elinizde bir örnek varsa sizler de bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Sevgilerimle.

  3. yani beyenmiosanız nezaketen olsun bişi yazmayın va ya üsülünce lütfen daha başka örnek werin diyin sizin hakkınız yoq başkaların yaptığı sanatları kötülemeye size yakışıcak bi dawranış değil lütfen

Bir cevap yazın