Kelebekli Havlu Kenarı 132

Havlu kenarlarının büyük hallerini görmek için resimlerin üzerine tıklayın.
kelebekli havlu kenarı danteli kn

Merhaba sevgili Cevherciler,

Uzun bir aradan sonra tekrar buradayım Allah’a şükür. Eşim askerden döndü, ben de evime döndüm. Bu süre zarfında Cevherkutusunda bazı aksamalar, aksilikler, site kapanması, bendeki isteksizlik derken vakit geçti gitti. Ama bundan sonra ben elimden geldiğince, bulabildiğim kadarıyla sizlere yeni örnekler sunmaya çalışacağım. Her zaman dediğim gibi, cevherkutusuna sürekli örnek eklemek benim tek başıma yapabileğim bir iş değil. Bu yüzden sizlerden ricam, başka sitelerden alınmamış olan, kendi emeğiniz olan ürünlerin net çekilmiş resimlerini bana yollamanız. Cevherkutusunun sık güncellenmesi ve devam etmesi tamamen sizden gelen desteklere bağlı. Hepinizi şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada, yukarıdaki güzel örneği bizimle paylşan Miray55’e de teşekkürler. Örneğin alt kısmının ben de daha net fotoğrafları var. Onları da en yakın zamanda yayınlayacağım inşallah.

Kelebekli Havlu Kenarı 132” üzerine 12 düşünce

  1. ALLAH RAZI OLSUN SEMACIM ALLAH ANİ ÖLÜM VERMESİN NE DEMİŞLER 3 GÜN YATAK 4’ÜNCÜ GÜN TOPRAK ANNECİĞİM MEMLEKETE GİTTİ 6’INCI GÜNDE ÖLÜM HABERİNİ ALDIK.ALLAH(CC)GENÇLERE ACISIN HAYIRLI UZUN ÖMÜR NASİP ETSİN..ALLAH’A EMENET OLUN İNŞ.

  2. merhaba.ben bu örneği çok beğendim ama kelebeklerin ortasının içine pamuk falan mı koyuluyor kabarık durması için onu anlayamadım cevap yazarsanız çok sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın