Pike Takımı Dantel Örneği ve Yeniden Merhaba!

Kenar danteli örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın

Pike Takım Dantel Örneği kl

Merhaba sevgili Cevherciler! Uzun zamandır yokum ortalıkta. Benim de pek anlam veremediğim bir yokluk aslında bu. Uzun zamandır bir şeyler yapmak, yeniden eski heyecanımı, ilk günkü şevkimi yakalamak istiyordum. Sağolsun yine sevgili eşimin destekleriyle cevherkutusunu tekrar canlandırmaya karar verdim. Allah utandırmaz inşallah.
Sizler benden alıştığınız üzere, haklı olarak sürekli yeni örnekler bekliyorsunuz ama eskisi kadar çok fazla orjinal modeller bulamıyorum. Sizlerden gelen destek de çok sınırlı. Bundan böyle cevherkutusunda örnek yayınlatmak isteyen arkadaşlardan ricam güzel ve net fotoğraflar göndermeleri. Cep telefonları ve webcam’le çekilmiş bulanık fotoları sitede yayınlamamı beklemeyin lütfen.

Neyse, yukarıdaki şahane facebook’ta kendisine rastladığım ortaokul arkadaşım Duygu’ya ait. Kendisine siteden bahsettim, üşenmedi hemen fotoğrafları çekti gönderdi. Ona buradan teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun canım.

Diğer yandan, Cevherkutusuna kadınlara yönelik, güzellik, bakım, anne ve bebek sağlığı, diyet ve beslenme gibi bölümler açmaya ve bu bölümlerde İngilizce makalelerden kendi çevirdiğim orjinal, başka hiç bir yerde olmayan yazıları yayınlamaya karar verdim. Sitemiz daha da renklenecek artık. Aynı zamanda ve örgü modellerini yenilerini buldukça eklemeye devam edeceğim inşallah. Bu gecelik bu kadar. Hepiniz Allah’a emanet olun.

Pike Takımı Dantel Örneği ve Yeniden Merhaba!” üzerine 5 düşünce

Bir cevap yazın