Yatak Odası Dantel Modeli 20

Yatak odası modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
yatak odası danteli nm

yatak odası danteli nm1

yatak odası danteli nm2

Yatak Odası Dantel Modeli 20” üzerine 8 düşünce

 1. MERHABA…ÖNCELİKLE YENİ HİCRİ YILINIZI TEBRİK EDER HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM…BÜGÜN 1 MUHARREM.YENİ SENENİN İNŞALLAH TÜM DÜNYAYA VE İNSANLIĞA ÖZELLİKLE DE İSLAM ALEMİNE BARIŞ,HUZUR,SAĞLIK, MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLİYORUM.ALLAH’A EMANET HAYIRLI NİCE SENELERE…BIRAKALIM HIRİSTİYANLARIN YILBAŞISINI KUTLAMAYI ARTIK KENDİ HİCRİ YILIMIZI KUTLAYALIM UYMAYALIM ONLARA.HEDİYEŞELİM TEBRİKLEŞELİM DUALARLA İBADETLERİMİZLE KUTLAYALIM YENİ YILIMIZI.ALLAH RAZI OLSUN CÜMLEMİZDEN…

 2. HAFİZE KARDEŞİM DİLEKLERİNE KATILIYORUM.
  BU HİCRİ YILIN HAYIR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.ZÜBEYDE KARDEŞİMİNDE EN KISA ZAMANDA GÖNÜLARKADAŞINA (EŞİNE)KAVUŞMASI DİLEĞİYLE.
  BU ARADA AŞÜRE YAPANLARADA ALLAH BOLLUKLAR NASİP ETSİN

 3. Sevgili Hafize ve Nuryaren kardeşlerim,
  Ben de sizlerin hicri yılınızı kutlayarak, tüm müslümanlara hayırlı, sağlıklı ve her yönüyle berketli bir yıl diliyorum. Hafize’cim sana sonuna kadar katılıyorum. Bıktım artık müslümanlardaki bu Hristiyanlık özentisinden. Biz artık bayramlarda hediye almak yerine yılbaşılarda hediye verir olduk birbirimize. Bakın Filistin’de olanlara. Biz şu an hakkıyla İslam’ı yaşıyor olsaydık bunlar başımıza gelmezdi. Güleyim mi ağlayayım mı bilmem, bir tanıdığım bana yılbaşı gecesi kabak tatlısı yapmanın sevap olduğunu söylemişti. Cahil olsam yutacaktım belki de. İşte bizim müslümanlığımız yılbaşında kabak tatlısı yapmanın, hindi yemenin sevap olduğunu düşündürtecek kadar sefil. Bizim başımıza daha çok şeyler gelir bu kafayla.
  Sevgili Nuryaren,
  Güzel dileğin için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Amiiin.

 4. Nuryaren’cim. Uzun bir süredir annemlerde kalıyorum. Evden çıkarken yeni örnek resimlerini de yanıma almayı unutmuşum. Siteye bir şey ekleyemedim bu yüzden bayadır. Pazartesi akşamı nasip olursa evime dönücem, inşallah o zaman yeni bir şeyler ekleyebilirm siteye. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın