El Yapımı Oyuncak Pepee

Benim kızım şu sıralar kafayı fena taktı Pepe’ye. Pepe aşağı Pepe yukarı, tüm bölümleri ezberledik ama o hala tekrar tekrar izliyor. Bir de merak ediyorum böyle beğenilen bir çizgifilmin neden yeni bölümleri yok? Yeni bölümlerde bir çok eğitici konular işleyerek annelere daha çok yardımcı olabilirler esasında. Heyecenla yeni bölümleri bekliyoruz.
Neyse asıl konumuza gelelim. Bu güzel pepe oyuncak yine Burcu’nun marifetli ellerinden çıktı. Bİr yiğenine hediye olarak yapmıştı sanırım. Sizler de bir yakınınıza orjinal bir hediye düşünüyorsanız, çok iyi bir fikir bence, hele çocuğu pepe hayranıysa bu hediyeye bayılacaklardır.

Süper Angry Birds Örgü Oyuncaklar

Angry birds bilen ver mı içinizde? Şu sıralarda çok moda bir bilgisayar oyunu. Ben de eşimin telefonunda tanıştım bu oyunla. İlk başlarda kızdım eşime, ne ile oynuyorsun saatlerdir, başın kalkmıyor telefondan diye, bana gösterdi oyunu aynı şey benim başıma da geldi. Bağımlılık yaptı oyun bende. Hırs yaptım tüm bölümleri geçebildim de kurtuldum sonunda. Yine bu oyunun müdavimlerinden abimin eşi Burcu’da bu oyuna olan sevgisini icraata dökmüş, bu şahane amigurimi angry birds oyuncaklarını örmüş. Çok güzel olmuşlar değil mi? Ellerine sağlık Burcu’cum. Devamını bekleriz.

Amigurimi Kermit


İki ay önceydi sanırım gelinimiz Burcu’ya oturmaya gitmiştik. Orada tanıştık bu sevgili Kermit’le. Ve tanışmamızla ben ve kızım Zehra Betül’ün, bu el emeği göz nuru, çok değerli oyuncağa el koymamız bir oldu. Yar etmedik kızcağıza Kermit’i 🙂 Kızım şimdi evde Kermit’le güreş tutuyor 🙂
Buradan sana tekrar tekrar teşekkür ediyorum sevgili Burcu. Ellerin ve yüreğin dert görmesin.