İyi Ki Varsın Bi’ Tanem!

4. yıl dönümü

Sevgili Hanımlar,

Ben Zübeyde’nin eşi Kenan. 3 Aralık günü Zübeyde’yle bizim 4. yıl dönümümüz. Bu güzel gün dolayısıyla eşime ufak bir sürpriz hazırladım. Sizden ricam kendisinin bu güzel günününde Zübeyde’mi yalnız bırakmayın. Bunun için tebriklerinizi bu siteden iletebilirsiniz. 😉 Bu arada kendisinin bu yazıdan şu an haberi yok. Çaktırmayın olur mu 😉

Saygılar,

Kenan

Cevher Kutusu yeniden açıldı! (Çok şükür)

Sevgili hanımlar,

Maalesef sitemizi barındıran hosting şirketi, hiçbir elle tutulur neden göstermeksizin hesabımızı kapattı. İşin daha da kötüsü uzun bir süre site dosyalarını ve veritabanlarını da vermedi. Bu nedenle dantel ve elişi severler tam 10 gün boyunca Cevher Kutusu’na ulaşamadı.

Bu olaydan -biraz pahalıya mal olsa da- bazı dersler çıkarmış olduk. İnşaallah bir daha böyle sıkıntılar yaşamaz, sizlerden hiç ayrı kalmayız.

Benzer şeyler yaşamamak için bize bu sıkıntıları yaşatan hosting firmasından da (DreamHost.Com) uzak durmanızı nacizane tavsiye ediyorum.

Sevgiler ve selamlar…

Blog Ödülleri Yarışmasından Çekildim!

Blog Ödülleri Yarışmasından Çekildim! 

Blog Ödülleri 2008Öncelikle Blog Ödülleri’nde Cevher Kutusu’na oy veren arkadaşlardan özür diliyorum, onları da boşuna yormuş oldum. Ancak sistemdeki adaletsizlik ve aksaklıklardan ötürü bu yarışmadan çekildiğimi herkesin bilmesini isterim.

Yarışma bittikten sonra bu konuda tepkilerimi dile getirsem muhtemelen “kedi uzanamadığı ciğere mundar dedi” gibi yorumlar olacaktı. O nedenle yarışmanın bitmesine baya bir süre varken, ve güçlü adaylardan biriyken bu açıklamayı yapmanın ve yarışmadan çekilmenin daha doğru olduğunu düşündüm.

Oy veren arkadaşlardan tekrar özür diliyor, Cevher Kutusu’nu Türkiye’nin en çok ziyaret edilen elişi/dantel sitelerinden biri yaptığınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Selamlar…

Duyuru

Yeni sitemizde haber grubu sistemi kaldırılmıştır. Zaten siteye üye olan herkese eğer doğru ve geçerli bir e-posta adresi verdiyse, siteye örnek eklenince bir uyarı mesajı gönderiliyor. Bu nedenle “artık haberiniz olsun” başlıklı yazıyı yayından kaldırdım. İlgi ve destekleriniz için teşekkürler.

Kendime Yeni bir Ben Lazım :)

Merhaba Cevher Kutusu Sakinleri,

Bugün itibariyle artık yepyeni bir Cevher Kutusu ile karşınızdayım. Yeni tasarım, eski tasarıma göre daha işlevsel oldu. Mesela artık tüm üyeler, Cevher Kutusu’na eklenen yeni örneklerden haberdar olabilecek. Her yeni örnek eklendiğinde, e-postanıza bir uyarı iletisi ulaşacak. Bu nedenle, siteye yeni üye olacaklara doğru ve geçerli bir e-posta adresi vermelerini tavsiye ediyorum.

Ayrıca Cevher Kutusu’nu arkadaşlarınıza tavsiye edebilecek ve her örneği ayrı ayrı puanlandırabileceksiniz. Örneklerin altında bulunan yıldızları kullanarak örneklere puan verebilirsiniz.

Yeni tasarımın yapımında emeği geçen biricik eşime, burada teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim. Dilerim yeni tasarım hoşunuza gitmiştir.

Sevgilerimle,

Zübeyde ŞAHİN