Kenar Danteli 70

Kenar dantellerinin büyük hallerini görmek için resimlerin üzerlerini tıklayın.
dantel pike takımı

kenar dantellleri

En son eşim evlilik yıldönümümüzde benim için sürpriz bir şeyler eklemişti siteye, o günden bu güne içimden  hiç bir şey eklemek gelmedi siteye. Bizleri tebrik eden arkadaşlardan Allah razı olsun diyorum.

Örnek eklememe sebebine gelince de belki tam olarak sebebi bu olmasa da evlilik yıl dönümümüzden hemen hemen bir hafta sonra hamile olduğumu öğrenmemdi. İlk hamileliğin verdiği heyecandan, üzerimdeki yorgunluk ve sürekli uykulu halde dolaşmamdandı belki de. Sizlerle ilk üç ayımı tamamladıktan sonra paylaşmak istemiştim bu güzel haberi ama bebeğime karnımda altı haftadan fazla yaşamak nasip olmamış. 9 haftalıkkken doktora gittiğimde bana 6 haftalıkken bebeğimin kalbinin durduğunu ve gelişiminin durduğunu, bunun da sebebinin tam olarak bilinmediğini söylediler. İki gün sonra geçtiğimiz pazartesi aldırmak zorunda kaldım bebeğimi. Hayırlısı böyleymiş diyorum, bunda da Allah’ın (cc) bilmediğimiz nice hikmetleri vardır diyerek teselli etmeye çalışıyorum kendimi. Rabbim herkese sağlıklı, sıhhatli, salih ve saliha hayırlı evlatlar nasip etsin diyorum. Amin.

Örnekler Adri Hanım’ın sitesine aittir. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Kenar Danteli 69

Kenar danteli örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

kenar danteli 69

Sevgili cevherciler,

Yeni dantel örneklerine tam hız devam ediyoruz. Bu seferki dantel örneğimiz de ortaokul arkadaşım Duygu’dan. Ellerin ve yüreğin dert görmesin canım.

Bu arada ziyaretçi sayısı yüksek ama sizlerden yorum gelmiyor. Hayırdır, küstünüz mü bana yoksa 🙁