Gül Bahçesi Dantel Şömentablası

Dantel şömentablasının büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
dantel güllü şömentablası

Herkese hayırlı cumalar olsun inşallah. Bugünkü cevherimiz de şahane bir şömentablası danteli. Ah keşke elimde grafiği de olsa, yapmak isteyenlere verebilsem. Bu şekilde sadece bakıp bakıp iç geçirebiliyoruz. Bu resimden çıkarabilen varsa ne ala. Buraya koymaktaki amacım güzel olan bir şeyi sizlerin de görmesini istememden ibaret. Sonra “Zübeyde Hanım, biz bu dantel örneğini çıkaramıyoruz, niye buraya ekledin?” demeyin olur mu? Bazen güzel şeyleri görmek de yeter insana. İlla yapmak, örmek mi lazım canım.

Dantel Şömentablası Örneği

Dantel şömentablasının büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
dantel şömentabla örneği

Hilmiye Hanım’dan çok şık bir dantel örneği. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin. Destekleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Dantel Masa Örtüsü Örneği

Dantel masa örtüsü örneğinin büyük halini görmek için resimlerin üzerine tıklayın.
dantel masa örtüsü

dantel masa örtüsüb

Çok şahane ve bir o kadar da el emeği göz nuru gerektiren  bir dantel örtü. Dantel yapmaktan sıkılmayanlar bu dantel modelinden pike takımı, yatak odası takımı bile örebilirler. Çok da yakışır ve ağır bir model olur bence. Bu dantel örneğini yapan Norminha Hanım’ın ellerine sağlık. Sitesine buradan ulaşabilir, birbirinden güzel örneklerini temaşa  🙂 edebilirsiniz.