Dantel Salon Takımı Örneği 27

Salon takımı dantel modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
vitrin takımı danteli jno

Hayırlı akşamlar sevgili cevherciler! Hayırlı akşamlar diyorum çünkü artık cevherkutusuyla ancak akşamları işten gelince ilgilenebiliyorum, cevap gereken yorumları da ancak akşam cevaplayabiliyorum. İş hayatıma gelince her şey yolunda gidiyor maşallah. Allah utandırmaz dilerim.

Çocuklarla uğraşmak zor ama zevkli bir şey. Çok samimi ve içtenler. Sevdiklerini hemen belli ediyor sizi öpücük ve kucak manyağı yapabiliyorlar bir anda. O kadar akıllılar, o kadar da büyümüş küçülmüşler ki; bazen onların henüz 4-5 yaşlarında çocuklar olduğunu unutuyorum. Çocuk olduklarını hatırlayınca da biraz tuhaf hissediyorum kendimi. Bir sandalye için birbirleriyle kavga edip ağladıkları zamanlarda olduğu gibi. Birdenbire kendimin öğretmen, onların da minik öğrencilerim olduğunun idrakine varıyorum. İrkiliyorum. Bir yandan da hafif bir üzüntü. Arkadaşlarını kaybetmiş olmanın üzüntüsü. Çünkü onların dünyasına dahil olmadığımının farkına vardıyor onların gözyaşları. Onlardan ruh olarak ayrılıyor, yine kendi gerçekçi, ciddi yetişkinlere ait ruh halime dönüyorum.

Çok saçma ve ufacık bir şey bile mutlu ediveriyor çocukları. Ellerine mükafat olarak etiket yapıştırıyoruz, kalemle ellerine basit bir yıldız çiziyoruz, mest oluyorlar. O gün keyflerine diyecek olmuyor. Diyorum kendi kendime çocuk kalabilseydim keşke… Bir etiket ya da yıldız mutlu edemiyor artık beni Frown

Evet, bu akşam biraz çenem düştü galiba. Ama hissettiklerimi sizlerle paylaşmak istedim dilerim sıkılmamışsınızdır.
Sevgilerimle

Allah’a emanet olun.
Zübeyde

Dantel Vitrin Takımı Örneği 26

Salon takımı dantel modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
vitrin takımı danteli jn

Sade, yapımı kolay ve güzel bir model. Motiflerin ortalarında ve aralarında büyük boy plastik halkalar kullanılarak polyester ipten örülmüş.

Teşekkürler Hatice Hanım. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin.

Vitrin Takımı Örneği 24

Salon takımı dantel modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
vitrin takımı cy1

vitrin takımı cy1b

Ellerinize sağlık Melike Hanım. Fotoğraflar konusunda sizi tebrik ediyorum, hepsi çok net çekilmiş. Teşekkürler.