Tığ işi Erkek Bebek Şapka, Atkı ve Patik Takımı

Sevgili Burcu’dan şahane bir tığ işi takım. Erkek bebekleri olanlara şiddetle tavsiye edilir. Çok farklı ve modern bir tasarım olmuş. Ellerine sağlık canım. Burcu’nun diğer örneklerine facebookta Burcu’nun örgü sepeti sayfasına üye olarak ulaşabilir istediğiniz modellerden ona sipariş verebilirsiniz.

Güzel Kaşkol Örnekleri

Dün hava yağmurluydu, bugün de bulutlu. Kış yavaş yavaş geliyorum diyor bizlere. Evlerde hazırlıklar yapılıyor, turşular kuruluyor, buzluklara sebzeler atılıyor, reçeller, konserveler yapılıyor. Bu da demek oluyor ki; kendimiz ve sevdiklerimiz için kışlık bir şeyler örme vakti de geldi. Bloglar arasında dolaşırken bu güzel kaşkol modeli gözüme ilişti, sizlerle paylaşmak istedim. Sizi diğerlerinden farklı kılacak hoş bir model. Ama maalesef sitede yapılış aşamalarını göremedim. Diğer modelleri görmek isteyenler siteye buradan ulaşabilirler.

Tığ İşi Atkı Örneği 5

Atkı modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
kaşkol modeli

Drikka Hanım’dan çok şık güllü bir atkı modeli. Bu bayanın elişi sitesini muhakkak ziyaret edin derim. Çünkü çok güzel örgü çantalar, bebek örgüleri ve elişleri ile dolu bir site. Fotoğrafları da çok güzel çekilmiş. Bir modelin farklı farklı açılardan fotoğrafları mevcut. Sitesine ulaşmak için buradan buyurun.