Güzel Kaşkol Örnekleri

Dün hava yağmurluydu, bugün de bulutlu. Kış yavaş yavaş geliyorum diyor bizlere. Evlerde hazırlıklar yapılıyor, turşular kuruluyor, buzluklara sebzeler atılıyor, reçeller, konserveler yapılıyor. Bu da demek oluyor ki; kendimiz ve sevdiklerimiz için kışlık bir şeyler örme vakti de geldi. Bloglar arasında dolaşırken bu güzel kaşkol modeli gözüme ilişti, sizlerle paylaşmak istedim. Sizi diğerlerinden farklı kılacak hoş bir model. Ama maalesef sitede yapılış aşamalarını göremedim. Diğer modelleri görmek isteyenler siteye buradan ulaşabilirler.

Tığ İşi Atkı Örneği 5

Atkı modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
kaşkol modeli

Drikka Hanım’dan çok şık güllü bir atkı modeli. Bu bayanın elişi sitesini muhakkak ziyaret edin derim. Çünkü çok güzel örgü çantalar, bebek örgüleri ve elişleri ile dolu bir site. Fotoğrafları da çok güzel çekilmiş. Bir modelin farklı farklı açılardan fotoğrafları mevcut. Sitesine ulaşmak için buradan buyurun.

Bombeli El Örgüsü Atkı Örneği

Atkı örneklerinin büyük hallerini görmek için resimlerin üzerine tıklayın.
örgü atkı modelleri

Yabancı bir siteden çok güzel, bombeli bir atkı modeli. Rengi de çok güzel olmuş bence. Örneğin daha yakın bir kaç resmine buradan ulaşabilirsiniz. Susan Crowe’un ellerine sağlık.

Güllü Dallı Tığ İşi Atkılar

Atkı örneklerinin büyük hallerini görmek için resimlerin üzerine tıklayın.

tığ işi atkı örneği

tığ işi güllü atkı örneği b

tığ işi çiçekli atkı örneği

Günaydın sevgili cevherciler! Bugün çok güzel atkı modellerini paylaşıyorum sizlerle. Bunlar da Katia Hanım’ın el emekleri göz nurları. Ellerine sağlık çok güzel yapmış hepsini. Daha farklı örnekleri görmek için sitesine buradan ulaşabilirsiniz.