Güzel İğne Oyası Örnekleri 82

İğne oyasının büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

İğne Oyası Örneği 82

İğne Oyası Örneği 82b

Birbirinden çok az farkı olan iki güzel iğne oyası modeli. Çok ince ve güzel duran, kibar oya örneklerinden. Bu güzel örnekleri bizimle paylaşan değerli hocam Hilmiye Hanım’a sonsuz teşekkürler.

İğne Oyası Örneği 81

İğne oyasının büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
igne-oyasi-cok-guzel-ornekler

İyi günler arkadaşlar. Güzel ve hafif bi riğne oyası sunuyorum sizlere bugün. İğne oyası bilen arkadaşların faydalacağını umuyorum. Yeni oya örneklerinizi, havlu kenarlarınızı, dantellerinizi, kurdela işlerinizi, bunlar da mutlaka sitede yer almalı dediğiniz el becerilerinizi bekliyorum inşallah. Destek verenlere buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Güzel Bir Gün, Güzel Bir İğne Oyası

İğne oyasının büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
igne-oyasi-cok-guzel

Günaydın arkadaşlar. Az önce yürüyüşten geldim, dışarıda hava o kadar güzel ki bugün İstanbul’da. Evde pineklemeyi düşünenler bir kere daha düşünsün derim. Zaten kaç gün daha kaldı ki böyle güzel yazdan kalma anlar yaşayabilceğimiz. Bu gece saatler 1 saat geri alınacak, daha erken gireceğiz karanlıklara artık. Ay düşündükçe içim sıkılıyor. Hiç sevmiyorum bu saatleri geri alma olayını. Kalkacak falan diyorlardı ama en son durum ne oldu acaba. Kalksa da kurtulsak bu durumdan. Yeni saate, düzene uyum sağlayana kadar bünyem sarsılıyor yaaa.

Neyse biz sadete gelelim. Sabah sabah sizinle çıtı pıtı bir iğne oyası paylaşıyorum. Çok ağır değil ama çok güzel bence. Dilerim beğenirsiniz. Bu arada tavsiyemi de unutmayın, çıkın bol bol güneş depolayın kendinize. Yapılacak işler mi var? Onları da dışarı çıkamayacağımız, yağmurlu kasvetli günlere saklayın derim ben.