Tığ İşi Oya Örneği 84

Oya modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
oya modeli

Akşam akşam şu cevhere bir şeyler ekleyerim dedim, önceden hazırladığım örnekler içinden bu güzel oya örneği takıldı ortama. Sade ve güzel bir model. Şu sıralar biraz elimde boncuklu oya kıtlığı var, elinde güzel boncuklu olan birileri varsa bizlerle paylaşsın lütfen. Tek başıma benim çabalarımla, her türlü model ihtiyacınıza cevap veremiyorum ne yazık ki.

Boncuklu Şiş Oyası Örneği 80

Oya modellerinin büyük hallerini görmek için resmin üzerine tıklayın.
boncuklu-sis-oyasi-örnegi-1

boncuklu-sis-oyasi-örnegi-1b

Şiş ve tığ ile örülmüş çok güzel bir oya örneği. Tığ ve şiş ile direkt başörtünün üzerine yapılıyor. Sonra üzerine arzu ettiğiniz bir renkten boncuklu bir sıra gidiyorsunuz. Boncuksuz olarak da yapılanlarını gördüm ama boncuklusu daha çok hoşuma gitti. Anlaşılsın diye hem beyaz hem de koyu zeminde çekilmiş fotoğrafları yayınladım. Dilerim anlaşılıyordur. Çok şık, iğne oyası gibi duran bir örnek. Şiddetle tavsiye edilir.

Boncuklu Sİmli Oya Örneği 76

Oya örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
simli oya örneği

Tüm müslüman aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, Allah’tan herkese sevdikleriyle beraber mutlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim. Kazasız, belasız ağız tadıyla geçen bir bayram olur inşallah.

Bu arada güzel oya modelin için teşekkürler Jale’cim. İyi bayramlar.

Güllü Oya Örneği 75

Oya örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
oya örneği bn

İşte geldim burdayım….Laughing Merhaba sevgili Cevherciler. Sıkıntılı bir bekleyişten sonra işte yeniden beraberiz Allah’a şükür. Bundan sonra bir daha böyle bir durum yaşamamak dileğiyle biz yeni bir örnekle yolumuza devam edelim.

Güzel oya örneğiniz için teşekkürler Hatice Hanım. Ellerinize sağlık.