Güzel Bİr İğne Oyası 1


Üst kat komşumda gördüğüm ,eskilerden değerini hiç yitirmenyen güzel bir iğne oyası modeli. Uzun zamandır iğne oyasına dadanan bendeniz de dayanamayıp kendime de yaptım bu oyadan. Yapması da çok zevkli bir süreçti. İğne oyası yapmak isteyenlere güzel ve seçkin bir model. Hadi kolay gelsin.

Tığ İşi Oya Örneği 84

Oya modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
oya modeli

Akşam akşam şu cevhere bir şeyler ekleyerim dedim, önceden hazırladığım örnekler içinden bu güzel oya örneği takıldı ortama. Sade ve güzel bir model. Şu sıralar biraz elimde boncuklu oya kıtlığı var, elinde güzel boncuklu olan birileri varsa bizlerle paylaşsın lütfen. Tek başıma benim çabalarımla, her türlü model ihtiyacınıza cevap veremiyorum ne yazık ki.

Boncuklu Şiş Oyası Örneği 80

Oya modellerinin büyük hallerini görmek için resmin üzerine tıklayın.
boncuklu-sis-oyasi-örnegi-1

boncuklu-sis-oyasi-örnegi-1b

Şiş ve tığ ile örülmüş çok güzel bir oya örneği. Tığ ve şiş ile direkt başörtünün üzerine yapılıyor. Sonra üzerine arzu ettiğiniz bir renkten boncuklu bir sıra gidiyorsunuz. Boncuksuz olarak da yapılanlarını gördüm ama boncuklusu daha çok hoşuma gitti. Anlaşılsın diye hem beyaz hem de koyu zeminde çekilmiş fotoğrafları yayınladım. Dilerim anlaşılıyordur. Çok şık, iğne oyası gibi duran bir örnek. Şiddetle tavsiye edilir.