Çok Güzel Yatak Odası Danteli 22

Yatak odası dantel modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
yatak odası danteli kn

Yabancı sitelerde dolaşırken bu şık ve zarif dantel örneği takıldı gözüme. Sizlerle de paylaşmak istedim. Bizim ülkemizde özellikle yatak odası dantellerinde, vitrin takımlarında, masa örtülerinde beyaz veya krem dışı canlı renkler pek kullanılmıyor nedense. İki üç renkli olanları çok nadirdir. Yurdışındaki hanımlar bu konuda bizden daha cüretkarlar. Rengarenk danteller yapıyorlar. Beyaz renkten örmek çamaşır suyu kullanabilme açısından avantajlı ama artık renkliler için de çamaşır suları mevcut.

Yukarıdaki örnekte beyaz üzerine pembe minik güller yapılmış çok yakışmış. Dantel örneğinin üzerinde onlar olmasa örnek bu kadar güzel de görünmeyebilirdi. Sitenin sahibi Andrea Zanon’un ellerine sağlık. Bu hanımın sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yatak Odası Danteli 19

Yatak odası modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
yatak odası danteli nm

Eveeet, herkese güzel bir pazar günü diliyorum. İstanbul’da hava dışarıda çok güzel maşallah. Eşimi de ikna edip onunla beraber dışarı çıkmalıyım diye düşünüyorum. Eğer sizde müsaitseniz bugün kendinizi eve hapsetmeyin ve dışarı çıkın, bu güzel havanın keyfini çıkarın.

Örneğimize gelince, yine Hatice Kılınç’tan çok hoş bir dantel örneği. Bizlerle paylaştığınız için teşekkürler sevgili cevher dostu.

Dantel Yatak Odası Örneği 18

Yatak odası modelinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
yatak odası takımı cb

Bu güzel örneği Hatice Kılınç göndermiş. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin. Örnek baya hoşuma gitti. Şu sıralar yatak odası modeli arayanlara bu örneği tavsiye edebilirim. Kendisinin örneğe dair açıklaması ise şöyle:
“kolay bır model ortası cengellı ıgne ıle oruluyor begenenlere kolay gelsın”

Teşekkürler Hatice Hanım.