Bilekten Bağlamalı Örgü Patik Modeli

Patik örneklerinin büyük hallerini görmek için resimlerin üzerlerine tıklayın.
örme patik örneği

şiş işi çetik

örgü patik örneği

İlk görünüşte minik bir çanta izlemini uyandıran ilginç bir patik. Ben de ilk gördüğümde baya şaşırmıştım. Ayağınızı içine sokuyorsunuz bağcıklarını bilekten dolayıp düğmesini ilmikten geçiyorsunuz oluyor size şık bir patik. En alttaki resimde ayağa giyilmeden önceki halini görebilirsiniz.

Tığ İşi Motifli Patik 6

tığ işi patik örneği 6

tığ işi patik örneği 6b

Eveeet, bugünkü örneğimiz de çok şık bir patik. Parça parça motiflerden yapılmış, bilekten bağcığı bulunan, çarık havası verilmiş hoş bir patik. Misafirliğe gittiğimizde terlik yerine kullanabileceğimiz orjinal bir şey. Remziye Teyze’min ellerine sağlık.

Çok Şık Tığ İşi Patik Örneği 5

Patik örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
tığ işi patik modeli sd

tığ işi patik modeli sd1

tığ işi patik modeli sd2 tığ işi patik modeli sd3

Zamanla herşey değişiyor. Bakın patiklerimiz bile ne kadar değişti. Ben bu yeni patik modeline bayıldım. Ayağınıza sanki babet giyiyormuşsunuz gibi. Çok da şık ve estetik duruyor. Ben yapmadım ama yapılışının da çok kolay olduğu söyleniyor. Bir günde bir iki çift yapanlar oluyormuş. Dilerim çektiğim fotolar işinize yarar. Kolay gelsin hepinize.

Örgü Patik Modeli 3

Patik örneğinin büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.
örgü patik 3

Herkese hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum hanımlar. Dışarda uzun zamandır hasret kaldığımız bir ses. Yağmur sesi. Çok güzel yağıyor mübarek kaç gündür. Barajlarımız suya kanar inşallah.
Bugün ben de rahatsızlığım nedeniyle işe gidemedim. Evdeyim. Birazdan doktora gideceğim. Çıkmadan evvel siz cevher dostlarımla bir hasbihalleşeyim dedim. Dilerim hepiniz afiyettesiniz. Dualarınızı ve iyi haberlerinizi her zaman bekliyorum. Sevgilerimle. Allah’a emanet olun.