Tığ İşi Güllü Şal Örneği 5

Şal örneklerinin büyük hallerini görmek için resimlerin üzerlerine tıklayın.
tığişi şal modeli

tığişi şal modelib

tığişi şal modelic

Şıkır şıkır, süslü bir şal modeli. Kenar kısmı siyah ile yapılırsa daha da bir güzel olur bence. Tabi orası sizin tercihinize kalmış. Eee artık soğuk günler kapıda. Şal örme ve giyme zamanı geldi. Yeni ve güzel şal örnekleri bulma telaşı sardı çoğumuzu. Ben elimden geldiğince bulduğum güzel şal örneklerini örgü olsun, tığ işi olsun sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerde de güzel şal modelleri varsa, lütfen bizimle paylaşın. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Yıldız Motifli Firkete Şal Örneği 4

Firkete işi şal modellerinin büyük hallerini görmek için resmin üzerine tıklayın.
yıldız-motifli-firkete-sal-a

yıldız-motifli-firkete-sal-ab

Bu şahane örnek de yine bir önceki örneğin ait olduğu siteden. Rengi ve şekli itibariyle süper bir şal modeli olur bu motiflerden. Sitede şal veya örtü olarak da kullanılabilir diye geçmiş. Masa örtüsü, bebek battaniyesi, yatak örtüsü, aklınıza ne gelirse.Orası artık sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış. Orjinal siteye buradan ulaşabilirsiniz. Yapılış aşamaları gayet açık şekilde anlatılmış bence.

Çok Şık Firkete İşi Deniz Kabuğu Şal Modeli 3

Firkete işi şal modellerinin büyük hallerini görmek için resmin üzerine tıklayın.
firkete-isi-sal-örnegi-a

firkete-isi-sal-örnegi-ab

Firkete ile yapılan şal modelleri çok hoşuma gidiyor hele bir de ince ve güzel renkten bir ipten yapılmışsa. Yabancı sitelerden birisinde bildiğimiz klasik firkete modellerinden farklı bu güzel örneğe rastladım. Deniz kabuğu şekli verilmiş motiflere. Orjinal sitede yapılış aşamaları da resimle anlatılmış. Üzerinde ingilizce tarif var, o da ingilizce anlayana kısmet artık. İlgilenenler orjinal siteye buradan ulaşabilir.